פרופיל החברה

תחומים

להלן רשימה של 9 תחומי התמחות עיקריים:

 

שירות לקוחות

 

תחום שירות לקוחות הינו אחד מתחומי הגיוס המרכזיים של חברת אתגר משאבי אנוש. במהלך 25 השנים האחרונות אספה החברה אלפי סיפורי הצלחה בתחום השמת נציגי שירות לקוחות לעשרות חברות מובילות במשק הישראלי.

 

מתוך אמונה כי חשיבות השירות בכלל, ושירות הלקוחות בפרט, הם מכלולים עיקריים אצל כל ארגון, אתגר תבצע את סינון ובחירת המועמדים בזהירות, יעילות ומקצועיות.

 

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: פקידי שירות ומוקדנים, נציג ורכזי שירות לקוחות, נציגי ורכזי תמיכה טכנית

 

 

לוגיסטיקה

 

אתגר משאבי אנוש מסייעת לארגון לייעול וניהול משאביו באמצעות גיוס עובדים לכל תחומי שרשרת האספקה: המתחילה מרכש וכוללת אחסון, אריזה, הובלה, שיגור, ושינוע.

 

עובדים מעולים המשתלבים באופן נכון ומקצועי בכל השלבים הלוגיסטיים ישלימו את תהליכי הייצור והמכירה של הארגון וישביחו את תוצרתו.

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: אנשי רכש, מלקטי הזמנות, מחסנאים, בקרים, מלקטי סחורה ועוד

 

בכירים

 

אתגר משאבי אנוש מבינה את הצורך לתהליך השמה מדויק ומקצועי בבואה לאתר מועמד לתפקיד בכיר בארגון. התאמת הבכיר חייבת להתחשב בהתאמת הארגון לאופי ולקורות חייו של המועמד, אך לא פחות גם להתאמתו של המועמד לתרבות הארגונית ולאופי העבודה הנדרש ממנו מצד הארגון.

 

 

מאות רבות של ארגונים נעזרו בשירותי ההשמה של אתגר לטובת גיוס מנהלים בכירים לצורך שילובם בארגון כאנשי מפתח וכמובילים בתחומם.

 

 

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: מנכ"ל, מנהל חטיבה, סמנכ"ל, ראש תחום

 

שיווק, מכירות וקידום מכירות

 

חברת אתגר משאבי אנוש מספקת פתרונות השמה למחפשי עובדים ולמחפשי עבודה בתחום המכירות וקידום המכירות. אתגר מבינה כי מחלקת המכירות, ברוב הארגונים, היא מחלקה חשובה מעצם היותה אחראית על הכנסות הארגון, ועל שעליה להיות יעילה ואיכותית.אתגר מתמחה מזה 25 שנים באיתור, מיון והשמה של מועמדים לתפקידי מכירות שטח, שיווק,  טלמרקטינג וקידום מכירות – מדרג סמנכ"ל מכירות ועד לאנשי השטח הפועלים מול הלקוחות ואנשי המכירות הטלפוניים.

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: סמנכ"לי מכירות, סמנכ"לי שיווק, מנהלי מחלקות, מנהלי נציגי מכירות שטח, נציגי מכירות טלפוניים, דיילים ועוד'

 

אדמיניסטרציה ומטה

 

אתגר משאבי אנוש, מתמחה בגיוס עובדים בתחום האדמיניסטרציה והמטה, מתוך ראייה כי משרות מעולם זה, קובעות את הטון הארגוני, מייצרות את השקט והסדר הדרוש לכל פירמה והן, הלכה למעשה, הציר המרכזי השומר על שטף ההתנהלות העסקית.

 

מאות ארגונים בישראל נעזרו בשירותי ההשמה של אתגר, במהלך 25 השנים האחרונות, לטובת גיוס עובדים בתחום זה, אשר הפכו, עם הזמן, לחלק אינטגרלי בארגון והתאקלמו כהלכה ולשביעות רצונו המלאה של הארגון ומנהליו.

 

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: מזכירות, פקידות, עוזרים/ות למנהלים, רכזי/ות שטח, יועצי גיוס והשמה, אחמ"ש ועוד'

 

 

מחשבים ותוכנה

 

אתגר משאבי אנוש היא מהחברות המובילות בישראל להשמת עובדים טכנולוגיים לתעשיית ההיי טק בישראל.

 

חברת אתגר מכבדת את קטר הצמיחה העיקרי של המשק הישראלי ויועצי ההשמה של אתגר, המתחמים בתחומי ההייטק,  מכירים היטב את מגוון העולמות ואת מאות המשרות השונות הפתוחות לגיוס בעולם ההייטק. יועצינו יבצעו את ההשמה המתאימה ביותר הן לחברה טכנולוגית גדולה והן לסטארט אפ קטן. פעולת ההתאמה של המועמד למעסיק תתחשב בדרישות הלקוח, במיומנותיו של המועמד ובאישיותו.

 

אנו מזמינים מועמדים מכל מגוון התחומים: תוכנה, חומרה, תשתיות, מערכות מידע, IT, לפנות אלינו

 

הנדסה

 

פעילותה של אתגר משאבי אנוש בתחום ההנדסה מתמקדת בהבנת צרכיו של הלקוח בטרם מתבצעת השמת מהנדסים לתוך היחידות העסקיות אצל מפעלים וחברות מובילות בישראל. חוזקו של המשק הישראלי בענפי ההנדסה השונים ויתרונו היחסי על פני רוב מדינות העולם, מחייב אותנו לבחור בקפידה את המהנדס, המתחיל או הותיק, ולהתאימו באופן מוחלט לארגונים הפועלים במגוון רחב של תחומים: כימיה, הנדסה, ביומד, תעשייה, היי טק ועוד

 

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי מכונות, מהנדסי כימיה, מהנדסי חומרים, מהנדסי בנין, מהנדסים אזרחיים ועוד'

 

 

ייצור וטכני

 

אתגר משאבי אנוש חרטה על דגלה את תמיכתה הבלתי מסויגת בתעשייה הישראלית. במהלך 25 שנותיה סייעה אתגר לגיוסם של עשרות אלפי עובדים ישראליים למגזר התעשייה הישראלי בתחומי פעילות רבים ומגוונים. אתגר גאה בידע שצברה בתחומי התעשייה הקלה והכבדה, בניסיון הנדרש להבנת הצרכים התעשייתיים של לקוחות מעולמות שונים ובפריסה רחבה.

 

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו:, מנהלי מפעלים מנהלי קווי ייצור, מהנדסי מכונות, עובדי ייצור ועוד'

 

 

כלכלה וכספים

 

תחום כלכלה וכספים בחברת אתגר משאבי אנוש עוסק בגיוס והשמת עובדים ללקוחותינו מעולם בית ההשקעות, הבנקים, לתאגידים חוץ בנקאיים, ולחברות הביטוח. בנוסף, מתמחה אתגר בגיוס והשמת עובדים בעלי השכלה, התמחות וניסיון פיננסי, לניהול חשבונות וכספים לחברות קטנות וגדולות במשק הישראלי. הניסיון העשיר של אתגר סייע לה לבצע מאות רבות של השמות בתחומי הכלכלה והכספים למאות ארגונים בישראל.

 

המשרות אותן אנו מחפשים עבור לקוחותינו: יועצי השקעות, פקידים, אקטוארים, טלרים, מנהלי חשבונות, חשבים ומנהלי כספים