פרופיל החברה

טיפים למועמדים

 

 

10 טיפים לחסכון בזמן לצורך האצת תהליכי חיפוש עבודה:

 

האם חיפוש העבודה שלכם איטי או תקוע ? הנה כמה טיפים מהירים העשויים לחסוך זמן יקר ולעזור לכם להשיג את המשרה הנחשקת בצורה קלה יחסית. 

 

 

 

היו מוכנים

היעזרו במערכת דואר קולי והשאירו הודעה המציגה את עצמכם בצורה מקצועית למקרה שיתקשרו ממקום עבודה פוטנציאלי ואינכם תהיו זמינים לקבל את השיחה. פתחו חשבון דואר אלקטרוני נפרד עבור "פרויקט" חיפוש העבודה, כך שתוכלו לשמור על סדר ולעקוב אחר אימיילים חשובים. ציינו את הטלפון הנייד על גבי קורות החיים על מנת להקל על אילו המעוניינים ליצור עמכם קשר במידת הצורך. 

 

 

היו עדכניים

דאגו שקורות החיים שלכם עדכניים בכל עת ומוכנים  לשליחה - גם אם אינכם מחפשים עבודה בימים אלו ממש. לעולם אינכם יודעים מתי תתקלו בהזדמנות שתהיה טובה מדי ושאסור לפספס. אם טרם הצטרפתם לרשת ה-LinkedIn צרו פרופיל בהקדם האפשרי והתחילו לייצר קשרים שעשויים לעזור לכם בתהליך חיפוש העבודה.

 

 

אל תקפאו על השמרים 

במידה ופוטרתם, תמלאו טפסי דמי אבטלה באופן מיידי.  

 

 

קבלת עזרה

נצלו את השירותים הניתנים ללא עלות על ידי שירותי ייעוץ קריירה וסיוע בחיפוש עבודה כגון משרדי קריירה במכללות/אוניברסיטאות, משרדי הממשלה, לשכות התעסוקה וכדו'. גופים רבים מספקים סדנאות, תוכניות, שיעורים, מחשבים ומדפסות ומשאבים נוספים העשויים לסייע לכם בתהליך חיפוש העבודה.

 

יצירת מספר גרסאות לקורות החיים

צרו מספר גרסאות לקורות החיים התואמים למספר משרות שונות. משתמשי מייקרוסופט מוזמנים להוריד תבניות בחינם עבור קורות חיים והודעות דואר אלקטרוני אשר ניתן להתאים אישית להתכתבות שלכם. 

 

סקירת דוגמאות

זה תמיד רעיון טוב להסתכל על קורות חיים של אנשים אחרים כדי לקבל רעיונות. היכנסו לאוסף קורות חיים הנמצא באינטרנט.

 

השתמשו במנועי חיפוש עבודה

השתמשו במדורי החיפוש העיקריים כגון לוחות הדרושים, אתרי חברות, עמותות ואתרים אחרים עם הצעות עבודה. תוכלו לחפש את כל המשרות המתפרסמות באינטרנט בקליק אחד. 

 

דרושים לפי אימייל

אפשרו לעבודות להגיע אליכם. הירשמו לאתרי חיפוש עבודה וקבלו רשימות הצעות עבודה לדואר האלקטרוני שלכם. לכל אתרי העבודה הגדולים יש סוכני חיפוש ויישומים המתמחים במשלוח הודעות מן הסוג הזה. 

 

שדרוג קורות החיים

שיקלו קבלת עזרה מקצועית בכתיבה או עריכת קורות החיים שלכם. קורות החיים הינם המפגש הראשון של המעסיק הפוטנציאלי עמכם.