פרופיל החברה

  חיפוש עבודה בצפון

   

  ארץ ישראל אינה גדולה, אפילו די קטנטונת, אנחנו בדרך כלל מחלקים אותה לשלושה חלקים: צפון, מרכז ודרום. כשמדברים על חיפוש עבודה בצפון / מרכז / דרום, באופן טבעי מקומות עבודה רבים יותר נמצאים במרכז הארץ, שכן רוב אוכלוסיית המדינה ממקומת באזור הקרוי "גדרה-חדרה". האוכלוסיה שבארץ נתקלת במצב של חיפוש עבודה מספר פעמים במהלך החיים. בכל הקשור לאזרחי המדינה הממוקמים בצפון, אלו וודאי ימצאו עצמם  מתלבטים באם לנסות את מזלם בקרב מעסיקים במרכז הארץ – עניין הכרוך ב ב"בילוי" שליש מהיום בנסיעות (רכבת, אוטובוס או רכב פרטי). לפני שאתם מגיעים להחלטה שכזאת, נסו את כל האפשריות לחיפוש עבודה קרוב יחסית למקום המגורים שלכם בפרט אם זה חיפוש עבודה בצפון, זה יעשה אתכם עובדים טובים יותר ואנשי משפחה טובים יותר.

   

  יש עבודה בצפון – צריך לדעת לחפש

   

  אזורי תעשייה רבים נבנו בצפון הארץ בשנים האחרונות. אזורים אלו מארחים חברות היי טק, קמעונאות, בטחון ועוד'. גם הטבות המס המוענקות מהמדינה מזמינות חברות ענק לפתוח אתרי פעילות בצפון הארץ.

  אם אתם מחפשים עבודה בצפון ואתם רוצים לעבוד קרוב למקום המגורים שלכם, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא עבודה, הטיפ הראשון והחשוב מכולם – תבצעו את כל הפעולות המוצעות לכם במקביל, אין שום צורך לבחור, נסו בכמה אפיקים, אין ספק שזה יזרז את התהליך.

  1. אתרי האינטרנט הם כלי מצויין לחיפוש עבודה, רוב האתרים נותנים לכם את האפשרות לסנן באופן הכי מדוייק את העבודות המוצעות, ע"פ תחום, שעות עבודה, סוג משרה ואפילו מקום מגורים. כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים, צפון דרום או מרכז, רשת האינטרנט מוצפת בהצעות עבודה עבורכם.
  2. חברות השמה – חברות ההשמה מחזיקות מאגר עצום של משרות בכל תחום שרק עולה בדעתכם, גם כאן תוכלו לבחור את איזור המגורים שלכם, יש חברות השמה בכל הארץ והם משתפות פעולה עם המון ארגונים וחברות בע"מ, כיוון שזהו תהליך שנוח לשני הצדדים – למחפש העבודה ולבית העסק. לכן בכל מקרה, השאירו את הפרטים שלכם אצל מספר חברות השמה.
  3. פניה יזומה לחברות ולארגונים – זה אמנם נראה לכם חסר סיכוי, אתם בטח חושבים שמקומות נחשקים מקבלים עשרות פניות ביום, אבל גם ככה אפשר להשיג ראיון. נסחו פניה מקורית, אינטילגנטית, החושפת את רמת המוטבציה והנכונות שלכם לעבוד במקום המסויים הזה, ומי יודע? אולי קורא הפנייה יתרשם מהפנייה שלכם ויזמן אתכם לראיון. אין לכם מה להפסיד.
  4. לוחות דרושים – תתפלאו לשמוע שעדיין קיימים מוספי דרושים בעיתון ועדיין קיימים לוחות מודעות ברחבי העיר. ברור שזה הרבה פחות קליל מלחיצה על כפתור העכבר וגלישה באתרי האינטרנט, אבל דפדוף בעיתונים והצצה בלוחות מודעות היא אופציה טובה מאוד, לעיתים תוכלו למצוא במודעות האלו הצעות עבודה שלא תיתקלו בהן בשום מקום אחר.
  5. לחפש לחפש לחפש – המעסיק החדש שלכם לא ידפוק לכם על הדלת וגם לא יגיע אליכם בשום דרך אלא אם תעשו מאמץ משלכם, זכרו שצריך לעבוד בלחפש עבודה. לשבת בבית ולהסיח את הדעת בטלויזיה או בבילויים לא יתרום לכם במציאת עבודה, חפשו ללא הפסקה בכל הדרכים ולבסוף תמצאו.