פרופיל החברה

  חיפוש עבודה בדרום

   

  איזור הדרום בארצנו הקטנטונת תפס בשנים האחרונות תאוצה במספר תחומים, בין היתר, חל ביקוש בחיפוש עבודה בדרום במגוון רחב מאוד של משרות בכל הדרגות והענפים. מבצעים חיפוש עבודה בדרום פשוט באינטרנט והתוצאה תוביל אתכם להצעות עבודה בכל תחום בו תרצו לעסוק. יש הרבה חופש לתושבים לפתוח ולקדם יזמות עסקית במגון תחומים והדבר מייצר מקומות עבודה רבים בדרום. בנוסף, הממשלה מסייעת במימון  חממות טכנולוגיות המקדמות פרוייקטים רבים וכפועל יוצא, מייצרות מקומות עבודה ברמה גבוהה מאוד לאקדמאים השואפים להיכנס לתחום. חיפוש פשוט במנוע של אתר דרושים ימצא עבורכם שלל משרות בתחומים השונים: מחשבים, מחקר, היי-טק, הנדסה, שיווק, תיירות, משאבי אנוש ועוד.

   

  חיפוש עבודה בדרום הארץ

   

  בעבר היה מקובל לחפש עבודה ע"י התרוצצות ברחבי העיר והצצה בלוחות המודעות הפרושים, כמו כן נהוג היה להיכנס לכל מיני מקומות ועבודה...ופשוט להציע מועמדות. במציאות דהיום, כל זה נראה רחוק מאיתנו, שכן היום ישנן אפשרויות רבות לעשות כמעט כל מה שאנחנו רוצים בלחיצת כפתור, רק המחשבה על להתלבש, לצאת מהבית ולהציע מועמדות למשרה בבתי עסק נראית הזויה לחלוטין. רוב תהליך חיפוש העבודה מתבצע ברשת האינטרנט. ישנם עשרות אתרי אינטרנט המציעים מגון של משרות במיקוד של סוג משרה, איזור מגורים, שעות עבודה רצויות ועוד. בניגוד ללוחות מודעות או עיתונים, אתרים אלה מתעדכנים מידי יום ורובם מציעים את השירות הזה ללא תשלום. אתרים אלה הופכים את משימת הגשת המועמדות למשרה לקלה מאוד. למעשה ניתן בלחיצת כפתור לשלוח קורות חיים ישירות למעסיק, לעיתים גם בצירוף של פניה אישית ואף לצרף מסמכים נדרשים. תהליך זה גם משתלם וגם ידידותי כלפי קהילת העסקים המחפשת עובדים. עוד תוכלו למצוא באתרי חיפוש עבודה: טיפים לכתיבת קורות חיים, המלצות לביצוע ראיון עבודה ועוד. כולנו גולשים באינטרנט ורוב זמן הגלישה שלנו מושקע ברשתות החברתיות, אין ספק שהרשתות החברתיות יכנסו להיסטוריה כמשנות סדר יום. רשתות אלה מרחיבות עבורנו את מעגל החברים והמכרים ותורמות לנו ביצירת קשרים עם אנשים בתחום אליו אנו רוצים להיכנס. הרשתות מלאות בהצעות עבודה, ובעל עסק המחפש עובד תמיד ישמח לשמוע המלצה ממישהו שהוא מכיר, לכן ככל שתרחיבו את מעגל החברים שלכם, כך יש יותר סיכוי שתתקלו בהצעת עבודה מפתה.

   

  לשכת התעסוקה

   

  השם הזה מוכר לכם? למרות השליטה הכמעט בלתי מעוררת של רשת האינטרנט בחיפוש עבודה, חשוב לדעת שיש גופים נוספים המתמחים בהתאמה שבין עובד ומעביד.

  דוגמא אחת המוכרת לכולנו היא לשכת התעסוקה. על אף שבדרך כלל מקומות כאלה מעוררים בנו סוג של קונוטציה שלילית הכוללת פקידים עייפים, תורים אינסופיים וזמן טיפול ארוך במיוחד – דעו לכם שגם לשכות התעסוקה עלו מדרגה, שיפרו שירות ומציעות אתר אינטרנט הכולל משרות בלעדיות שלא תמצאו באתרים אחרים. אם תפנו ללשכת התעסוקה, תקבלו פרטי משתמש וסיסמא לאתר של הלשכה המרכז מגוון רחב של הצעות עבודה ממעסיקים בתחומים השונים. אז אתם ממש לא צריכים להטריח את עצמכם ולהגיע ללשכת התעסוקה, מספיקה פניה באתר, מייל או טלפון.